صرف نظر و مشاهده محتوا
موتور دیزل Baudouin 4M10G6D0/S
کاتالوگ محصول

موتور دیزل Baudouin 4M10G6D0/S

موتور دیزل Baudouin 4M10G6D0/S با توان Prime 96 kW و Standby 106 kW در 50 Hz.

قیمت و موجودی موتور بر اساس درخواست و شرایط تأمین اعلام می‌شود.
مشخصات فنی / Technical Data

مشخصات فنی محصول

مصرف سوخت، روغن و قطعات مصرفی

حجم روغن موتور14 L

مشخصات فنی Baudouin 4M10G6D0/S

Engine4M10؛ 4 inline؛4.1L؛105×118mm
Fuel/GovernorMechanical P-type injection / Electronic governor
PRP50Hz96kWm؛80kWe/100kVA
ESP50Hz106kWm؛88kWe/110kVA
AspirationTurbocharged + air-to-air aftercooled
60Hz113/125 kVA; 105/115 kWm
Current PRP @400V*144.3A
Gross power density*23.4kW/L
Dimensions with radiator1330×741×995 mm
Dry weight453kg
Cooling package50°C standard

Official Baudouin current 4M10 data. Current Baudouin page uses 96/106 kWm at 50Hz. Older PK.S.308.EN.06.22 listed 90/100 kWm for the same 100/110 kVA output; current web data is used and revision difference is recorded. *Calculated by Atropat.

Atropat Expert Review

بررسی تخصصی آتروپات دیزل

بررسی تخصصی Baudouin 4M10G6D0/S؛ 100/110 kVA با Air-to-Air Aftercooler

G6D0/S سقف فعلی خانواده4M10 unregulated است. صفحه جاری Baudouin Gross96/106kWm و Typical80/88kWe یا100/110kVA را ثبت می‌کند. Revision قدیمی2022 Gross90/100kWm داشت، بنابراین منبع جاری را مبنا گرفته‌ایم.

1. Aftercooler اینجا تزئینی نیست

96kWm از4.1L یعنی23.4kW/L، بیش از60٪ بالاتر از G2. برای این Power density، کاهش دمای charge air برای حفظ جرم هوای ورودی و کنترل EGT ضروری است.

2. اختلاف Revision

کاتالوگ2022 با همان100/110kVA عدد90/100kWm را می‌داد، صفحه جاری96/106. این تفاوت باید در پرونده موتور ثبت شود. برای Replacement یا load test، serial/build revision تعیین می‌کند انتظار کدام kWm را داریم.

3. 60Hz

در1800rpm صفحه جاری105/115kWm و113/125kVA اعلام می‌کند. باز هم افزایش RPM باعث rating بالاتر می‌شود؛ 125kVA عدد60Hz است، نه رزرو توان برای50Hz.

4. جریان100kVA

در400V Prime حدود144.3A وESP110kVA حدود158.8A است. خروجی160A برای بسیاری پروژه‌ها نقطه طبیعی تابلو است، ولی motor starting می‌تواند آلترناتور را بزرگ‌تر کند.

5. Package بزرگ‌تر، وزن یکسان

1330×741×995mm است، یعنی نسبت به G2/G4 طول72mm، عرض33mm و ارتفاع110mm بیشتر، ولی وزن خشک همچنان453kg درج شده. این افزایش Envelope عمدتاً به charge-air/cooling package مربوط است.

6. G6 در دمای بالا

Baudouin cooling package استاندارد50°C را اعلام می‌کند. Aftercooler کمک می‌کند، اما recirculation هوای رادیاتور یا گرفتگی CAC می‌تواند مزیت را از بین ببرد؛ دمای inlet در Full load باید در SAT ثبت شود.

نظر کارشناسی آتروپات

G6D0/S برای100kVA Prime یک چهارسیلندر4.1L پرفشار است. مزیت آن compactness و dual-speed است؛ شرطش نگهداری جدی مسیر Boost/CAC و تطبیق Revision دقیق موتور است.