صرف نظر و مشاهده محتوا
موتور دیزل Baudouin 4M11G6D0/S
کاتالوگ محصول

موتور دیزل Baudouin 4M11G6D0/S

موتور دیزل Baudouin 4M11G6D0/S با توان Prime 90 kW و Standby 100 kW در 50 Hz.

قیمت و موجودی موتور بر اساس درخواست و شرایط تأمین اعلام می‌شود.
مشخصات فنی / Technical Data

مشخصات فنی محصول

مصرف سوخت، روغن و قطعات مصرفی

حجم روغن موتور11 L

مشخصات فنی Baudouin 4M11G6D0/S

خانواده4M11؛ 4 سیلندر خطی؛ 4.5 L
نسخهSwitchable 50/60 platform
PRP 50Hz90 kWm Gross؛ 80 kWe / 100 kVA
ESP 50Hz100 kWm Gross؛ 88 kWe / 110 kVA
AspirationTurbocharged + air-to-air aftercooled
Fuel / governingMechanical pump / Electronic governor (PowerGen G-series)
جریان PRP @400V*144.3 A
جریان ESP @400V*158.8 A
Gross power density*20.0 kW/L
Standby margin*10.0%
ابعاد پکیج1329×747×1008 mm
وزن خشک660 kg

منبع Rating: Baudouin PowerKit 50Hz 2020. صفحه جاری 4M11 فقط برای معماری پایه 4.5L cross-check شده است. PowerKit switchable rating row at 50Hz: 90/100 kWm, 100/110 kVA, T/A-A, electronic governor. 60Hz rating not published in the cited 50Hz card. *محاسبه آتروپات. ظرفیت روغن/کولانت در این جدول تکرار نشده چون در منابع عمومی استفاده‌شده برای این Calibrationها مقدار fill تفکیکی تایید نشد.

Atropat Expert Review

بررسی تخصصی آتروپات دیزل

بررسی تخصصی Baudouin 4M11G6D0/S؛ 100/110 kVA Aftercooled

G6D0/S بالاترین گره Switchable ثبت‌شده در Rating Card 4M11 است: 90/100kWm، 80/88kWe و 100/110kVA در50Hz. برای رسیدن به این سطح توان، معماری از Turbo-only به T/A-A تغییر کرده است.

1. عددی که Aftercooler را توجیه می‌کند

90kWm از4.5L یعنی 20.0kW/L، حدود50٪ بیشتر از G2. کاهش دمای Charge air برای حفظ جرم هوا، کنترل دود و EGT در این سطح توان اهمیت مستقیم دارد.

2. جریان و حفاظت

100kVA در400V حدود 144.3A و110kVA حدود 158.8A است. کلید/ATS 160A در بسیاری نصب‌ها کف معقول است؛ در محیط گرم یا تابلو بسته، Derating سازنده کلید باید اعمال شود.

3. Package

ابعاد همان 1329×747×1008mm خانواده /S است، اما وزن از612 به660kg افزایش یافته. این 48kg اضافه نشانه‌ای عملی از سخت‌افزار و ظرفیت بیشتر برای گره توان بالاتر است.

4. G6 در برابر G120/5

G6D0/S صدkVA Prime می‌دهد، G120/5 قدیمی110kVA. اگر80kWe کافی است، G6 به‌جای G120 Load factor بهتری می‌دهد و پکیج کوچک‌تری دارد. اگر 88kWe واقعی یا Derating سنگین دارید، G120 هنوز یک گره بالاتر است.

5. عیب‌یابی افت توان

در این مدل قبل از متهم‌کردن پمپ سوخت باید Differential فیلتر هوا، نشتی Boost، تمیزی CAC، فشار اگزوز و دمای ورودی بررسی شود. روی موتور Aftercooled، افت عملکرد مسیر هوا می‌تواند دقیقاً شبیه کمبود سوخت خودش را نشان دهد.

6. Switchable با عدد تاییدنشده 60Hz

پلتفرم /S برای 50/60Hz است، اما چون سند مورد استناد این صفحه 50Hz است، هیچ عدد 60Hz به جدول اضافه نشده. برای پروژه60Hz باید Rating Card همان فرکانس خوانده شود.

نظر کارشناسی آتروپات

برای 80kWe Prime، G6D0/S انتخاب فشرده و قوی است، ولی حساسیت آن به Charge-air path بیشتر از G2/G4 است. در Commissioning ثبت Boost/EGT/دمای هوای ورودی ارزش بیشتری پیدا می‌کند.