صرف نظر و مشاهده محتوا
موتور دیزل Baudouin 4M11G90/5
کاتالوگ محصول

موتور دیزل Baudouin 4M11G90/5

موتور دیزل Baudouin 4M11G90/5 با توان Prime 74 kW و Standby 81 kW در 50 Hz.

قیمت و موجودی موتور بر اساس درخواست و شرایط تأمین اعلام می‌شود.
مشخصات فنی / Technical Data

مشخصات فنی محصول

مصرف سوخت، روغن و قطعات مصرفی

حجم روغن موتور11 L

مشخصات فنی Baudouin 4M11G90/5

خانواده4M11؛ 4 سیلندر خطی؛ 4.5 L
نسخهLegacy fixed 50Hz
PRP 50Hz74 kWm Gross؛ 66 kWe / 82 kVA
ESP 50Hz81 kWm Gross؛ 72 kWe / 90 kVA
AspirationTurbocharged
Fuel / governingMechanical pump / Electronic governor (PowerGen G-series)
جریان PRP @400V*118.4 A
جریان ESP @400V*129.9 A
Gross power density*16.4 kW/L
Standby margin*9.8%
ابعاد پکیج1389×800×1019 mm
وزن خشک612 kg

منبع Rating: Baudouin PowerKit 50Hz 2020. صفحه جاری 4M11 فقط برای معماری پایه 4.5L cross-check شده است. 2020 fixed-speed PowerKit row: 74/81 kWm, 82/90 kVA, turbo, electronic governor. *محاسبه آتروپات. ظرفیت روغن/کولانت در این جدول تکرار نشده چون در منابع عمومی استفاده‌شده برای این Calibrationها مقدار fill تفکیکی تایید نشد.

Atropat Expert Review

بررسی تخصصی آتروپات دیزل

بررسی تخصصی Baudouin 4M11G90/5؛ Legacy میانی 82/90 kVA

G90/5 در1500rpm دارای74/81kWm Gross،66/72kWe و82/90kVA است. مثل G70 Turbo-only است، اما با همان حجم4.5L و همان وزن612kg، حدود23٪ توان مکانیکی بیشتر می‌دهد.

1. توان بیشتر در همان پکیج

Power density به 16.4kW/L می‌رسد. ابعاد 1389×800×1019mm با G70 یکسان است؛ بنابراین ارتقای Power node بدون افزایش Envelope ممکن شده، اما بار حرارتی و نیاز هوایی بیشتر است.

2. Current

82kVA در400V حدود 118.4A و90kVA حدود 129.9A است. در طراحی تابلو، MCCB160A معمولاً فضای Coordination بهتری از125A لب‌مرز فراهم می‌کند، بسته به کابل و شرایط نصب.

3. G90 در برابر G4D0/S

هر دو دقیقاً82/90kVA و74/81kWm دارند. تفاوت اصلی نسل و Packaging است: /S کوتاه‌تر و باریک‌تر است و برای پلتفرم switchable طراحی شده. برای پروژه جدید، این مزیت واقعی‌تر از تفاوت صفر در kVA است.

4. مرز قبل از Aftercooler

G90 آخرین Legacy گره Turbo-only است. G120 به T/A-A می‌رود و98kWm می‌دهد. اگر بار نزدیک سقف G90 و ambient بالا است، انتخاب G120 فقط برای kVA بیشتر نیست؛ معماری هوای آن هم قوی‌تر است.

5. سرویس و تشخیص

برای افت توان Full-load، ابتدا فیلتر هوا، Boost، Back pressure اگزوز و دمای کولانت بررسی شود. در Turbo-only، هوای داغ فشرده‌شده Margin کمتری در روزهای خیلی گرم دارد.

نظر کارشناسی آتروپات

G90/5 برای حدود65kWe Prime یک Calibration متعادل است. اگر دستگاه موجود همین مدل است، تعویض بی‌دلیل با G120 می‌تواند Load factor را خراب کند؛ اگر پروژه جدید است، G4D0/S هم‌رده و جمع‌وجورتر را هم باید دید.