صرف نظر و مشاهده محتوا
موتور دیزل Baudouin 6M12G4D3/5
کاتالوگ محصول

موتور دیزل Baudouin 6M12G4D3/5

موتور دیزل Baudouin 6M12G4D3/5 با توان Prime 196 kW و Standby 216 kW در 50 Hz.

قیمت و موجودی موتور بر اساس درخواست و شرایط تأمین اعلام می‌شود.
مشخصات فنی / Technical Data

مشخصات فنی محصول

مصرف سوخت، روغن و قطعات مصرفی

حجم روغن موتور24 L

مشخصات فنی Baudouin 6M12G4D3/5

خانواده6M12؛ 6 سیلندر خطی؛ 7.47 L
وضعیتCurrent EU Stage IIIA
PRP 50Hz196 kWm Gross؛ 160 kWe / 200 kVA
ESP 50Hz216 kWm Gross؛ 176 kWe / 220 kVA
AspirationT/A-A
Fuel / GovernorHigh-pressure common rail / ECU
جریان PRP @400V*288.7 A
جریان ESP @400V*317.5 A
Gross power density*26.2 kW/L
Standby margin*10.0%
ابعاد منتشرشدهnot publicly specified in current page
وزن خشک منتشرشده—

منبع: Baudouin. Current Baudouin exact 50Hz row; 60Hz counterpart G4D3/6 is 240/264 kWm and 250/275 kVA. *محاسبات آتروپات. ظرفیت روغن/کولانت فقط زمانی نمایش داده می‌شود که برای همین Calibration در منبع عمومی تایید شود.

Atropat Expert Review

بررسی تخصصی آتروپات دیزل

بررسی تخصصی Baudouin 6M12G4D3/5؛ 200/220 kVA با HPCR

G4D3/5 با196/216kWm،160/176kWe و200/220kVA، روی همان7.47L حدود17٪ توان مکانیکی بیشتری از G2 می‌گیرد.

1. Power density

196kWm یعنی 26.2kW/L. با بالا رفتن این عدد، حساسیت به دمای هوای ورودی، گرفتگی CAC و Rail pressure زیر بار بیشتر می‌شود.

2. PRP/ESP

حاشیه200 تا220kVA دقیقاً10٪ است. جریان400V حدود288.7A تا317.5A می‌شود. استفاده مداوم در220kVA، تعریف Standby را نقض می‌کند.

3. نسخه60Hz

G4D3/6 در60Hz با240/264kWm و250/275kVA منتشر شده؛ پس همان Core engine در1800rpm Power density بسیار بالاتری دارد. این Rating نباید روی1500rpm منتقل شود.

4. Step load

برای پمپ یا چیلر بزرگ،160kWe نامی به تنهایی کافی نیست. PMG/alternator reactance، starter method و ترتیب بارها تعیین می‌کنند آیا200kVA پکیج واقعی کافی است یا نه.

5. نگهداری

HPCR به تمیزی سوخت حساس‌تر از سیستم مکانیکی6M11 است. Water separator، کیفیت فیلتر و کنترل آب مخزن در Reliability این مدل جزو تجهیزات جانبی نیستند، بخش اصلی سیستم‌اند.

نظر کارشناسی آتروپات

برای بار حدود150-160kW، G4D3/5 انتخاب متعادل خانواده6M12 است. اگر پروژه در آینده به180kW نزدیک می‌شود، G6 را بررسی می‌کنیم؛ اگر نه، Oversize بی‌دلیل فقط سرمایه را بالا می‌برد.