صرف نظر و مشاهده محتوا
موتور دیزل Baudouin 6M12G8D3/5
کاتالوگ محصول

موتور دیزل Baudouin 6M12G8D3/5

موتور دیزل Baudouin 6M12G8D3/5 با توان Prime 240 kW و Standby 264 kW در 50 Hz.

قیمت و موجودی موتور بر اساس درخواست و شرایط تأمین اعلام می‌شود.
مشخصات فنی / Technical Data

مشخصات فنی محصول

مصرف سوخت، روغن و قطعات مصرفی

حجم روغن موتور24 L

مشخصات فنی Baudouin 6M12G8D3/5

خانواده6M12؛ 6 سیلندر خطی؛ 7.47 L
وضعیتCurrent EU Stage IIIA
PRP 50Hz240 kWm Gross؛ 200 kWe / 250 kVA
ESP 50Hz264 kWm Gross؛ 220 kWe / 275 kVA
AspirationT/A-A
Fuel / GovernorHigh-pressure common rail / ECU
جریان PRP @400V*360.8 A
جریان ESP @400V*396.9 A
Gross power density*32.1 kW/L
Standby margin*10.0%
ابعاد منتشرشدهnot publicly specified in current page
وزن خشک منتشرشده—

منبع: Baudouin. Current Baudouin exact 50Hz top node: 240/264 kWm, 250/275 kVA. Current page does not publish a 60Hz G8 row. *محاسبات آتروپات. ظرفیت روغن/کولانت فقط زمانی نمایش داده می‌شود که برای همین Calibration در منبع عمومی تایید شود.

Atropat Expert Review

بررسی تخصصی آتروپات دیزل

بررسی تخصصی Baudouin 6M12G8D3/5؛ سقف 250/275 kVA خانواده

G8D3/5 بالاترین 50Hz node فعلی6M12 در صفحه Baudouin است:240/264kWm،200/220kWe و250/275kVA.

1. بیشترین Power density

240kWm از7.47L یعنی 32.1kW/L. این حدود43٪ بالاتر از G2 است. در این سطح، Recirculation هوای گرم، گرفتگی CAC یا افت Rail margin کمی برای پنهان‌شدن دارند.

2. Current

250kVA در400V≈360.8A و275kVA≈396.9A. کلاس400/500A بسته به شرایط نصب، selectivity و دمای محیط بررسی می‌شود.

3. 200kWe واقعی

Prime الکتریکی200kWe است؛ اگر پروژه بار مداوم200kW دارد، طراحی روی لب PRP بدون Derating دما/ارتفاع تصمیم خطرناکی است. برای بار ثابت سنگین باید حاشیه و Duty definition جدا دیده شود.

4. Fuel system و نگهداری

HPCR/ECU پاسخ و آلایندگی را بهتر کنترل می‌کند، اما به آب و آلودگی سوخت حساس است. در پروژه‌های مخزن روزانه، Water drain و filtration quality مستقیماً روی عمر انژکتور اثر دارند.

5. چرا G8 همیشه بهترین نیست؟

اگر بار واقعی140-160kW است، G8 در بار پایین‌تر کار می‌کند و سرمایه/مصرف جانبی بیشتری دارد. G4 یا G6 ممکن است انتخاب اقتصادی‌تری باشند. اگر بار180-200kW با Step زیاد است، G8 ارزش واقعی پیدا می‌کند.

6. 60Hz

صفحه جاری برای G8 نسخه60Hz منتشر نمی‌کند؛ بنابراین جدول این صفحه فقط1500rpm/50Hz است و هیچ Conversion فرضی ندارد.

نظر کارشناسی آتروپات

G8D3/5 یک موتور7.47L پرفشار برای کلاس250kVA است. موفقیتش به نصب درست Cooling/air path و کیفیت سوخت وابسته‌تر از مدل‌های پایین خانواده است؛ Commissioning عددی در این مدل تشریفات نیست.