صرف نظر و مشاهده محتوا
موتور دیزل Baudouin 8M33G1000/5
کاتالوگ محصول

موتور دیزل Baudouin 8M33G1000/5

موتور دیزل Baudouin 8M33G1000/5 با توان Prime 815 kW و Standby 890 kW در 50 Hz.

قیمت و موجودی موتور بر اساس درخواست و شرایط تأمین اعلام می‌شود.
مشخصات فنی / Technical Data

مشخصات فنی محصول

مصرف سوخت، روغن و قطعات مصرفی

حجم روغن موتور109 L

مشخصات فنی Baudouin 8M33G1000/5

خانواده8M33؛26.1L
وضعیتCurrent PRP/ESP 50Hz
PRP50Hz815kWm؛720kWe/900kVA
ESP50Hz890kWm؛800kWe/1000kVA
Fuel/ControlFamily HPCR/mechanical; ECU/electronic depending calibration
PRP current @400V*1299.0A
Power density*31.2kW/L
Packagecurrent build drawing required / —

Official Baudouin data. Current exact standard rating: PRP 815 kWm / 720 kWe / 900 kVA; ESP 890 kWm / 800 kWe / 1000 kVA. *Calculated by Atropat.

Atropat Expert Review

بررسی تخصصی آتروپات دیزل

بررسی تخصصی Baudouin 8M33G1000/5؛ 900/1000 kVA جاری

G1000/5 یک V8 26.1L با815/890kWm،720/800kWe و900/1000kVA است.

1. Power density

31.2kW/L، گره میانی خانواده8M33. در این سطح، کیفیت هوای شارژ و Fuel control در Full load تعیین‌کننده است.

2. جریان

900kVA≈1299.0A و1000kVA≈1443.4A؛ ACB1600/2000A بسته به شرایط نصب بررسی می‌شود.

3. خانواده Mixed-control

Baudouin برای8M33 هم HPCR/Mechanical و هم ECU/Electronic را ذکر می‌کند. تا Build calibration دقیق، نوع کنترل را از روی اسم G1000 حدس نمی‌زنیم.

4. مقایسه

G900=800kVA Prime و G1100=1000kVA. اگر بار720kWe واقعی است G1000 نقطه متعادل است؛ برای800kWe باید G1100 دیده شود.

نظر کارشناسی آتروپات

G1000/5 برای کلاس900kVA Prime منطقی است و نسبت به G1100 فشار توان کمتری روی همان26.1L دارد.

8M33G1000/5؛ V8 پرحجم در برابر V12های هم‌کلاس

720kWe از V8 26.1L یعنی حدود90kWe به ازای هر سیلندر. این بار سیلندر نسبت به V12های بزرگ‌تر بیشتر است و کیفیت Boost، Charge-air cooling و Injection balance اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. مزیت مقابل، تعداد قطعات کمتر و پکیج کوتاه‌تر V8 است.

برای تعمیر اساسی، مقایسه Compression/Leak-down و دمای اگزوز هر هشت سیلندر ارزش زیادی دارد. در یک V8، یک سیلندر ضعیف سهم بزرگ‌تری از کل توان را نسبت به موتور20سیلندر از بین می‌برد؛ بنابراین Balance سیلندرها در Full-load تست حساس‌تر است.