صرف نظر و مشاهده محتوا
موتور دیزل Baudouin 8M33G900/5
کاتالوگ محصول

موتور دیزل Baudouin 8M33G900/5

موتور دیزل Baudouin 8M33G900/5 با توان Prime 730 kW و Standby 800 kW در 50 Hz.

قیمت و موجودی موتور بر اساس درخواست و شرایط تأمین اعلام می‌شود.
مشخصات فنی / Technical Data

مشخصات فنی محصول

مصرف سوخت، روغن و قطعات مصرفی

حجم روغن موتور109 L

مشخصات فنی Baudouin 8M33G900/5

خانواده8M33؛26.1L
وضعیتCurrent PRP/ESP 50Hz
PRP50Hz730kWm؛640kWe/800kVA
ESP50Hz800kWm؛720kWe/900kVA
Fuel/ControlFamily HPCR/mechanical; ECU/electronic depending calibration
PRP current @400V*1154.7A
Power density*28.0kW/L
Packagecurrent build drawing required / —

Official Baudouin data. Current exact standard rating: PRP 730 kWm / 640 kWe / 800 kVA; ESP 800 kWm / 720 kWe / 900 kVA. *Calculated by Atropat.

Atropat Expert Review

بررسی تخصصی آتروپات دیزل

بررسی تخصصی Baudouin 8M33G900/5؛ ورودی جاری 800/900 kVA

G900/5 پایین‌ترین گره فعلی8M33 است:730/800kWm،640/720kWe و800/900kVA.

1. Power density

28.0kW/L، حدود11٪ پایین‌تر از G1000. برای Duty طولانی، این تفاوت Margin حرارتی قابل‌توجهی می‌سازد.

2. جریان

800kVA≈1154.7A و900kVA≈1299.0A.

3. Core بزرگ، Rating محافظه‌کارانه

26.1L برای640kWe Prime به معنی فشار توان پایین‌تر از بسیاری موتورهای کوچک‌تر هم‌رده است، ولی حجم و هزینه پکیج هم بالاتر می‌رود.

4. انتخاب

برای Load واقعی600-640kW، G900 مناسب است؛ اگر Load نزدیک700kW است، G1000 از کار مداوم نزدیک سقف جلوگیری می‌کند.

نظر کارشناسی آتروپات

G900/5 گزینه محافظه‌کارانه خانواده8M33 است و برای پروژه‌هایی که دوام و Margin حرارتی از Compactness مهم‌تر است جذاب‌تر می‌شود.

8M33G900/5؛ چرا V8 بزرگ برای 640kWe؟

730kWm برای640kWe نسبت87.7٪ و Power density فقط28kW/L می‌دهد. این Calibration محافظه‌کارانه‌تر از G1000/G1100 است و برای Duty طولانی Margin حرارتی بیشتری دارد، اما V8 26.1L از نظر وزن/هزینه از موتورهای کوچک‌تر هم‌رده ارزان‌تر نیست.

800kVA در400V حدود1155A است. برای بارهای Non-linear، فقط Current RMS کافی نیست؛ Neutral/harmonic heating، AVR response و Alternator reactance باید بررسی شوند. اگر پروژه UPS محور است، PMG و Oversizing آلترناتور می‌تواند از انتخاب موتور بزرگ‌تر مهم‌تر باشد.

اگر بار واقعی500kW است، G900 در حدود78٪ ظرفیت الکتریکی Prime کار می‌کند که برای Diesel سالم‌تر از کارکرد30-40٪ مدل بزرگ‌تر است. اگر بار نزدیک650kW است، G1000 انتخاب طبیعی‌تر می‌شود. این صفحه عمداً روی Load factor تمرکز دارد چون تفاوت اصلی G900 با همسایه‌هایش همین است.