صرف نظر و مشاهده محتوا
موتور دیزل EVOL 1004G
کاتالوگ محصول

موتور دیزل EVOL 1004G

موتور دیزل EVOL 1004G با توان Prime 40 kW و Standby 44 kW در 50 Hz.

قیمت و موجودی موتور بر اساس درخواست و شرایط تأمین اعلام می‌شود.
مشخصات فنی / Technical Data

مشخصات فنی محصول

مشخصات فنی EVOL 1004G

سیلندر / حجم4 / 3.99L
Bore×Stroke100×127mm
AspirationNaturally aspirated
Engine Prime/Standby @1500rpm40 / 44 kWm
Generator-prime reference35 kWe
Specific fuel consumption reference210 g/kWh
GovernorMechanical
Weight reference495kg
Package reference1275×735×938 mm
Power density*10.0kW/L

Current EVOL technical distributor data: 40/44 kW engine at1500rpm,35kWe generator-prime reference,3.99L,100×127mm,495kg. Standby electrical value retained from existing calibrated catalog reference; no kVA is inferred. *Calculated by Atropat. Electrical kVA is not inferred where the engine source only publishes kW.

Atropat Expert Review

بررسی تخصصی آتروپات دیزل

بررسی تخصصی EVOL 1004G؛ موتور تنفس طبیعی 40/44 kWm

1004G ساده‌ترین عضو E4 α100 است:4 سیلندر،3.99L،Bore×Stroke=100×127mm و بدون توربو. منبع جاری EVOL برای1500rpm توان40kW Prime و44kW Standby و Generator-prime reference برابر35kWe می‌دهد.

1. فشار توان

Prime power density فقط 10.0kW/L است. این عدد پایین‌تر از TG/TAGهای همین بلوک است و دلیل اصلی سادگی حرارتی آن محسوب می‌شود. چیزی برای نشتی Boost یا گرفتگی CAC وجود ندارد؛ در افت توان اولویت با فیلتر هوا، Fuel delivery، Compression و Governor است.

2. Governor و فرکانس

نسخه جاری با Mechanical governing عرضه می‌شود. برای AMF معمولی مشکلی نیست، اما در بارهای Step سنگین باید Droop و Recovery واقعی اندازه‌گیری شود. انتظار رفتار ECM/Isochronous از یک گاورنر مکانیکی، لطفاً از همان ابتدا کنار گذاشته شود.

3. SFC و سوخت

منبع جاری Specific fuel consumption حدود210g/kWh منتشر می‌کند؛ این یک نقطه مرجع است، نه Fuel curve 25/50/75/100%. بنابراین L/h جعلی از روی آن برای همه بارها نساختیم.

4. ابعاد و سرویس

وزن جاری495kg و ابعاد1275×735×938mm ثبت شده. پکیج کوچک برای دستگاه‌های زیر50kVA جذاب است و سرویس یک‌طرفه در نسل1000 از مزیت‌های عملی آن است.

5. انتخاب

اگر بار موتوری یا transient سنگین دارید، مدل Turbo بعدی ممکن است مناسب‌تر باشد. اگر هدف Backup ساده با Load پایدار است، NA بودن یعنی قطعات کمتر و مسیر عیب‌یابی کوتاه‌تر.

نظر کارشناسی آتروپات

1004G را به‌خاطر سادگی انتخاب می‌کنیم، نه به‌خاطر عدد بزرگ. برای پروژه‌ای که35kWe حوالی نیاز واقعی است، این همان ویژگی‌ای است که هزینه نگهداری را پایین نگه می‌دارد.